Білий слон

Українська

Дещо цікаве про незвичайну жувальну гумку

Раді запросити Вас взяти участь у відкритій лекції професор кафедри хімії д.т.н. Сергій Курта у рамках проекту Collegium Carpathicum за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду

Ви можете безкоштовно приєднатися до лекції за посиланням на Google Meet 11 лютого о 14:00 за посиланням meet.google.com/yfr-vnpb-msj

Тема лекції: "Жувальна гумка на основі натурального меду воску і прополісу для профілактики захворювань пародонтозу" лектор професор кафедри хімії Прикарпатського університету д.т.н. Сергій Курта.

COLLEGIUM CARPATHICUM був заснований за ініціативи Студіуму східноєвропейських досліджень Варшавського університету. До консорціуму входять 7 університетів-партнерів:

– Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща),

– Оставський університет (Острава, Чехія),

– Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща),

– Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина),

– Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина),

– Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія),

– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на г. Піп Іван, яка належить Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.

Google (http://meet.google.com/yfr-vnpb-msj)

Теги: Collegium Carpathicum