В обсерваторії відкрито бібліотеку

24 серпня у Міжнародному науковому центрі «Обсерваторія» було відкрито бібліотеку. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Варшавський університет вдячні за допомогу меценатам — засновнику котеджного містечка СКОГУР Андрію Мартищуку та керівнику компанії ФРОП Василю Феценцю.

В урочистостях взяли участь проректор Прикарпатського національного університету Ярослав Шинкарук, провідний фахівець ПНУ, керівник господарського обслуговування МНЦ «Обсерваторія» Василь Кошелюк, працівники, випускники та студенти ПНУ.

Освятив приміщення бібліотеки керуючий Коломийською Єпархією, ВисокоПреосвященний архієпископ Коломийський і Косівський Юліан. Він подарував бібліотеці повне зібрання творів святителя Іоана Золотоустого у трьох томах та Проповіді духовенства Коломийської єпархії у чотирьох томах.