Що відбувається на вершині гори?

Для чого і для кого відновлюють Обсерваторію на горі Піп Іван розповіли всій Україні журналісти Телевізійної служби новин (ТСН) каналу 1+1.

Вони побували на вершині гори, побачили на власні очі, що там відбувається, а ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда надав їм відповіді на питання щодо проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, та подальших планів Прикарпатського та Варшавського університетів з перетворення Обсерваторії на потужний науковий центр.

Теги: Білий Слон