Проект «Екокампус Чорногора» успішно реалізовано

П’ять насичених днів швидко промайнули для учасників молодіжного табору «Екокампус Чорногора» - студентів Прикарпатського, Варшавського університетів та Гірничо-металургійної академії у Кракові. Цей проект з 4 по 8 жовтня було успішно реалізовано Прикарпатським університетом за сприяння Міністерства молоді і спорту України та Україно-Польської Ради обміну молоддю. Сьогодні всі учасники табору повернулися у свої домівки, а напередодні ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда вручив студентам пам’ятні сертифікати про перебування в Екокампусі. Натомість вони цього дня яскраво презентували свої проекти, розроблені у командах під час еко-тренінгу "Заcheckіnся у Карпатах". Втім вся програма проекту була насиченою та цікавою. Її родзинкою стало сходження учасників на Піп Іван та відвідування будівництва майбутнього Міжнародного центру зустрічей молоді України та Польщі у Микуличині.

Про всі подробиці проекту можна дізнатися тут