Підписано Декларацію про створення українсько-польської школи гірського рятівництва та спільного рятувального поста

Під Декларацією про майбутнє співробітництво щодо створення українсько-польської школи гірського рятівництва та спільного рятувального поста на горі Піп Іван (Чорногірський хребет, Карпати) між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Підкарпатським воєводством, а також Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області та Бещадським гірськім рятувальним відділом (м. Сянок, Республіка Польща) 22 лютого також поставили свої підписи ініціатори проекту – ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та директор Студій Східної Європи Ян Маліцький.

Подія відбулася у м. Яремче під час щорічної українсько-польської наради експертів щодо відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван (Чорногірський хребет, Карпати) та створення на її основі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Варшавського університету (Республіка Польща). У ній беруть участь представники університетів, органів державної влади, місцевого самоврядування та проектних установ обох країн.

Теги: ПНУ, Рятувальний пост, Обсерваторія