Перший інформаційний день проекту

28 червня у Варшавському університеті відбувся перший інформаційний день щодо проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру». Представники Студій Східної Європи Варшавського університету та їх керівник Ян Маліцький, а також ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда розказали гостям про Обсерваторію та ті завдання, які стоять перед університетами в рамках реалізації проекту. Зокрема, йдеться про те, що впровадження проекту адаптації будівлі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» для рятувальників дозволить забезпечити необхідну інфраструктуру та технічні засоби для створення навчального центру, який працюватиме на горі Піп Іван у зимовий період. Він надасть змогу проводити навчання для рятувальників не лише з України але й з інших країн Карпатського регіону.

Теги: PIMReC