Білий слон

Українська

Осінній табір польської мови для дітей та молоді

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську організував для дітей і молоді осінній табір польської мови, який відбувся в Карпатах. До участі в таборі було відібрано учасників з Тлумача, Калуша, Броварів та Івано-Франківська.

Учасників біло поділено на три вікові групи: 10-12 років, 13-14 років і 15-17 років. Кожна група мала по 4 півторагодинні заняття і практичні тренінги щодня: заняття для вдосконалення навичок польської мови, заняття з вивчення історії та географії Польщі, а також додаткові заходи – мистецькі, журналістські, фотографічні, танцювальні, інформатика і музичні майстер-класи.

Молодь також зустрічалася із працівниками поліції, які говорили про безпечну поведінку в Інтернеті, про толерантність тощо. А також з лікарем, який працює у службі швидкої допомоги, який познайомив із принципами надання першої домедичної допомоги.

Варто сказати, що на таборуванні під час мовних занять зверталося увагу на всі мовні навички: розмова, слухання, читання та письмо. Усі заняття проводились у цікавій „нешкільній” формі на основі змагань, розваг та навчально-комунікативних ігор.

Крім того, учасники взяли участь у майстер-класах з питань лідерства та спілкування, а також як чотири окремі творчі групи організували прощальний мистецький вечір, самостійно оформили зал, написали сценарій концерту та підготували номери для кабареткових виступів.

Наприкінці осіннього табору з польської мови учасники отримали сертифікати про участь та пам’ятні фото.

Проєкт був співфінансований за кошти Канцелярії голови Ради міністрів Республіки Польща в рамках публічного завдання щодо допомоги полонії та полякам за кордоном за посередництвом Фонду „Допомога полякам на Сході”.

Теги: POMOC POLAKOM NA WSCHODZIE