Онлайн-зустріч ректорів та координаторів проекту Collegium Carpathicum

Відбулась онлайн зустріч ректорів та координаторів проекту Collegium Carpathicum. Відкрили засідання з вітальними словом ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та директор Студій східноєвропейських досліджень Варшавського університету Ян Маліцький.

Ректори та координатори обговорили стан реалізації грантів Collegium Carpathicum Міжнародного Вишеградського фонду, зміну формату та План розвитку Collegium Carpathicum на 2021 рік та підвели підсумки діяльності Collegium Carpathicum за період дії гранту.

До СOLLEGIUM CARPATHICUM входять 7 університетів-партнерів:

– Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща),

– Оставський університет (Острава, Чехія),

– Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща),

– Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина),

– Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина),

– Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія),

– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на горі Піп Іван.

Теги: Collegium Carpathicum