Карпатська міфологія: інтермедіальна реалізація у настільних іграх

Раді запросити вас на відкриту лекцію кандидата філологічних наук, доцента Кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського університету Данила Реги у рамках проекту Collegium Carpathicum за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду

Ви можете безкоштовно приєднатися до лекції за посиланням на Google Meet 12 лютого о 14:00 за посиланням meet.google.com/ybj-hnkc-qhq

Тема лекції: "Карпатська міфологія: інтермедіальна реалізація у настільних іграх."

COLLEGIUM CARPATHICUM був заснований за ініціативи Студіуму східноєвропейських досліджень Варшавського університету. До консорціуму входять 7 університетів-партнерів:

– Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща),

– Оставський університет (Острава, Чехія),

– Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща),

– Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина),

– Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина),

– Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія),

– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на горі Піп Іван.

Теги: Collegium Carpathicum