Юлія Гришина: «Ми будемо максимально сприяти розвитку Обсерваторії»

Важливим днем назвала членкіня Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Юлія Гришина виїздне засідання Комітету, яке відбулося в стінах Обсерваторії на горі Піп Іван. В коментарі сайту БІЛИЙ СЛОН вона зазаначила, що необхідно, аби в Україні знали про те, що зробили Прикарпатський та Варшавський університети, відродивши значущий на державному рівні для України об‘єкт багатоцільового призначення.

Голосування щодо підтримки ініціатив Прикарпатського університету щодо відродження Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (МНЦ) Прикарпатського і Варшавського університетів на горі Піп Іван та добудови Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Польщі в селі Микуличин відбулося 18 серпня 2023 року під час виїздного засідання Комітету ВР України у відреставрованій завдяки європейським грантам будівлі МНЦ «Обсерваторія» на горі Піп Іван. Народні депутати вирішили звернутися до Кабінету міністрів України щодо передбачення у державному бюджеті коштів на завершення, закупівлю наукового обладнання та запуск обох університетських міжнародних центрів.

Юлія Гришина запевнила, що народні обранці докладуть всіх зусиль, аби сприяти розвитку Обсерваторії.