Майбутні астрономи побували в Обсерваторії (ВІДЕО)

Обсерваторія на горі Піп Іван чекає не тільки на телескоп, але й на молодих перспективних науковців-астрономів, які працюватимуть у Міжнародному науковому центрі. Тому Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Варшавський університет активно працюють над популяризацією серед майбутніх астрономів, фізиків, біологів, метеорологів, екологів МНЦ, який вони нині разом відроджують. На початку серпня на запрошення Прикарпатського університету група студентів першого та другого курсів фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «Фізика і астрономія») з цікавістю відвідала Обсерваторію. Майбутні астрономи були захоплені перспективами, які невдовзі стануть для них абсолютною реальністю.

Публікація висловлює лише погляди автора і не може бути прирівняна до офіційної позиції Канцелярії Прем’єр-міністра та Фонду "Допомога полякам на Сході"

Теги: Обсерваторія