Ювілейний рік офіційно завершено

Cьогодні в Бальній залі палацу Потоцьких Варшавського університету відбулось урочисте закриття року з нагоди 80-ліття з дня відкриття Обсерваторії. У заході взяли участь ректор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда, директор Студій Східної Європи Варшавського університету Ян Маліцький, заступник міністра інфраструктури та розвитку Республіки Польща Адам Гамрищак, маршал Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль, заступник директора департаменту культурної публічної дипломатії МЗС РП Анджей Фонфара, радник Посольства України у Варшаві Микола Ярмолюк та представникі міністерств і дипломатичного корпусу.

На завершення засідання відбувся показ фільму «Обсерваторія», який було знято на замовлення Польського Інституту в Києві та Студій Східної Європи Варшавського університету.