На будівництві Міжнародного центру зустрічей побував маршал Підкарпатського воєводства

На розпочатому у листопаді минулого року будівництві в с. Микуличин Міжнародного центру зустрічей молоді України та Польщі (МЦЗ) побувала делегація польських партнерів Прикарпатського університету на чолі з Маршалом Прикарпатського воєводства Владиславом Ортилем. Напередодні ним та представником Бещадського гірського рятувального відділу (м. Сянок, Республіка Польща) з українською стороною було підписано Меморандум про співпрацю щодо створення українсько-польської школи гірського рятівництва та українсько-польського рятувального поста на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія». Тож гостям не менш цікаво було ознайомитися із МЦЗ -- проектом-супутником МНЦ «Обсерваторія».

Ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда розказав про хід будівництва та презентував проект майбутнього Міжнародного центру зустрічей молоді. Адже за ідеєю Прикарпатського та Варшавського університетів, діяльність МЦЗ має бути спрямована на розвиток партнерських відносин і співпраці студентів, представників позашкільної освіти та волонтерського руху української, польської, а також молоді інших країн Європейського Союзу. Центр зустрічей сприятиме активізації процесу євроінтеграції України.

Теги: МЦЗ